Boho?
Bocco?
Bocce...?

Istotnie mamy coś z ducha stylu BOHO – twórczego a zarazem niekonwencjonalnego podejścia do życia i sztuki, wolności i radości z twórczości oraz wrażliwości na piękno i wszelkie kolory świata. 

inspiruje

my

odrzucając wszelkie ograniczenie...
Podpowiadamy jak stworzyć wyjątkową podłogę w domu i biurze

Dywanowe

Jednym z czynników, który wpływa na nasze pozytywne postrzeganie wnętrza jest podłoga. Gustownie i nieszablonowo zaprojektowana - sprawia, że wnętrze nabiera oryginalnego i niepowtarzalnego wymiaru. Czujemy się w nim dobrze. Bogata kolorystycznie i wzorniczo propozycja wykładzin dywanowych BOCCHO stanowi nie tylko interesującą ofertę, która już teraz staje się dostępna także dla Ciebie.

Flocc

Wykładziny FLOCC charakteryzujące się gęsto flokowanym nylonem (>80mln) i krótko ciętym włosem, stanowią kolejną propozycję aranżacji powierzchni wnętrz domów, pomieszczeń biurowych i obiektów komercyjnych. Zastosowanie wielu interesujących wzorów i barw sprawiają, że nasza podłoga zmienia się w coś niezwykłego. BARDZO TRWAŁA WYKŁADZINA I ŁATWA W UTRZYMANIU CZYSTOŚCI ORAZ PIELĘGNACJI

Woven

Winyle tkane swoją strukturą przypominają tkaninę, którą możemy zestawiać z dowolnie wybranymi wykładzinami zarówno miękkimi, jak i twardymi. Ciekawa struktura w połączeniu z odpowiednią aranżacją kolorystyczną sprawiają, że nasze wnętrza nabierają nowego i niepowtarzalnego wzoru.

LVT

Niezwykle inspirujące pod względem wzornictwa i funkcjonalności płytki winylowe rozkwitają w domach, biurach i pomieszczeniach komercyjnych. Mając przed sobą tak szeroką ofertę, w połączeniu z kreatywnością i niekonwencjonalnym myśleniem ludzi, w zasięgu rąk pojawiają się niespotkane dotychczas możliwości aranżacji ...

Moc tworzenia
bez barier

Bez ograniczeń barwy i formy

Aplikacja
SHAPES

Korzystając z naszych rozwiązań i aplikacji "SHAPES" dostępnej online, klienci mogą poczuć się projektantami i samodzielnie tworzyć, łączyć i zestawiać różnorodne kolory struktury czy kształty. Aplikacja pozwala w prosty sposób zaprojektować własną podłogę.

Copyright @ Boccho 2019

Projektowanie i pozycjonowanie stron E-MADE

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij