inspiruje

my

Wasze podłogi nasze rozwiązania

Tak stworzona podłoga daje Ci radość tworzenia i jest jednocześnie wyrazem Twojej osobowości. Chcemy, abyś aranżując przestrzeń wokół siebie wyrażał swoje wnętrze tworząc niepowtarzalne miejsce, w którym zawsze będziesz czuł się dobrze.

Boho?
Bocco?
Bocce...?

Istotnie mamy coś z ducha stylu BOHO – twórczego a zarazem niekonwencjonalnego podejścia do życia i sztuki, wolności i radości z twórczości oraz wrażliwości na piękno i wszelkie kolory świata.

Piękne słowa i dobre wyczucie smaku są nam bliskie. I bocce – włoska gra podobna do francuskiej pétanque. Cóż, lubimy spotykać się z ludźmi, podejmować wyzwania i cieszyć się z naszych wspólnych sukcesów. Jakie słowo może wyrażać te wszystkie znaczenia?

Stworzyliśmy słowo "BOCCHO®", które dotyka wielu warstw i skojarzeń. Wiąże się z wolnością i pełną swobodą tworzenia. Takie podejście do życia nie tylko ożywia i pogłębia nasze postrzeganie świata, ale buduje w nas otwartość i szacunek dla ludzi, których spotykamy.

Strategia

Boccho® to wolność i pełna swoboda tworzenia. Boccho® to Twoja wyobraźnia – bez limitów, bez żadnych granic.

Budowanie marki Boccho® opieramy przede wszystkim na nowoczesności i innowacyjności rozwiązań. Jej unikalność i wyjątkowość stanowią główny cel budowania zaufania i rozwoju naszej firmy.

Chcielibyśmy, aby nasi klienci, mogli samodzielnie kreować i tworzyć, a następnie bez ograniczeń realizować własne pomysły aranżacji przestrzeni podłogowej. W tym celu stworzyliśmy szereg narzędzi, które pozwalają w prosty sposób zaprojektować własną podłogę.

MISJA
WIZJA

Misją Boccho® jest oferowanie rozwiązań, które stwarzają możliwości samodzielnego projektowania i realizacji przestrzeni podłogowej.

Naszym celem jest, aby marka Boccho® kojarzyła się z wolnością tworzenia, kreatywnością i brakiem ograniczeń. Chcielibyśmy, aby nasze produkty wywoływały pozytywne emocje i skojarzenia.

Boccho® to moc tworzenia bez barier – barier kolorystycznych, form czy kształtu.

Moc tworzenia
bez barier

Bez ograniczeń barwy i formy

Aplikacja
SHAPES

Korzystając z naszych rozwiązań i aplikacji "SHAPES" dostępnej online, klienci mogą poczuć się projektantami i samodzielnie tworzyć, łączyć i zestawiać różnorodne kolory struktury czy kształty. Aplikacja pozwala w prosty sposób zaprojektować własną podłogę.

Copyright @ Boccho 2019

Projektowanie i pozycjonowanie stron E-MADE

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij